İstanbul Başçiftlikliler Derneğinde Yaprak Dökümü - Basciftlik.net
30 Mart 2015 Pazartesi 20:27
İstanbul Başçiftlikliler Derneğinde Yaprak Dökümü
Tarih : 2013.09.18  19:59:16
Merkezi Esenyurt 'ta bulunan Tokat'a bağlı Başçiftlik ilçesi mensuplarının örgütlendiği İstanbul Başçiftlik Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulunda görev alan Genel Sekreter Ahmet ERASLAN, Muhasip İdris CENGİZ ve Yedek Denetim Kurulu Üyesi Mehmet BOLAT istifalarını Facebook üzerinden duyurdu...
Merkezi Esenyurt 'ta bulunan Tokat'a bağlı Başçiftlik ilçesi mensuplarının örgütlendiği İstanbul Başçiftlik Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulunda görev alan Genel Sekreter Ahmet ERASLAN, Muhasip İdris CENGİZ ve Yedek Denetim Kurulu Üyesi Mehmet BOLAT istifalarını, nedenlerini ve taleplerini Ahmet ERASLAN'a ait Facebook adresinde "Başçiftlik Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı İbrahim Beyazıt ve Yönetim Kuruluna Manifestomuzdur." başlığı altında kamuoyuna paylaştı.
 
Paylaşılan metnin son paragrafı; 

"....

Geçen süre içersinde belirlenen hedeflere ulaşmak için hiçbir çaba sarf edilmediğini ve yukarıda belirttiğimiz aksaklıkların ardı ardına tezahür etmesi neticesinde Başçiftlik Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulunda görev alan Genel Sekreter Ahmet ERASLAN, Muhasip İdris CENGİZ, Yedek Denetim Kurulu Üyesi Mehmet Bolat olarak istifa ettiğimizi beyan ederiz. 
Bundan sonraki süreçte mevcut yönetimin derneği bir adım daha ileri götüremeyeceği, verilen emanete hassasiyet ile sahip çıkılmayacağı inancı içersinde bulunduğumuz için bu günden itibaren, Olağan üstü kongre yapılması için gerekli olan süreci başlattığımızı Başçiftlik kamuoyuna beyan ederiz..."

629 kez okundu
Diğer Başçiftlik Gündem Haberleri
Adres: Esenyurt/İSTANBUL
 e-mail: basciftlik.net@hotmail.com
Aktif Ziyaretçi: 1 Bugün Gelen: 337 Dün Gelen: 1031 Toplam Ziyaretçi: 617005
Copyright  2015 Basciftlik Net
|
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.
Proje Dinamik Bilgi Teknolojileri ve Yazlm Hizmetleri