Ak Parti Niksar Belediye Başkan Aday Adayı; Mahmut ÖZDEMİR - Basciftlik.net
19 Haziran 2018 Salı 2:15
Ak Parti Niksar Belediye Başkan Aday Adayı; Mahmut ÖZDEMİR
Tarih : 2013.11.01  21:48:50
Türkiye yerel seçime gidiyor. Bazı yörelerde adaylar şimdiden belli. Yöremizde ise bu seçim; sadece Belediye Başkan adayları ile değil gurbetteki Başçiftlik’in adaylarıyla da çok konuşulacak gibi. Niksar Belediye Başkanlığı için Akparti'ye aday adaylığı başvurusu yapan Hemşerimiz Mahmut ÖZDEMİR'i yakından tanıyalım...

15.06.1961 tarihinde Niksar’da doğan Özdemir, ilk ve orta öğretimini Başçiftlik’te lise öğrenimini Tokat’ta yaptı. 

1985 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesini bitiren ÖZDEMİR, 1986 yılında Afyon Bolvadin İmam Hatip Lisesine meslek dersleri öğretmeni olarak atandı.

1988 yılında Afyon Kız Meslek Lisesine atandı. 

1988 yılında Niksar Kız Meslek Lisesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenliğine, 1990 yılında Dr .İsmet Sakarya Ortaokuluna müdür olarak atandı. İlk ve Orta öğretim olarak 13 yıl okul müdürlüğü görevinde bulundu.

2007 yılında Niksar İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan ÖZDEMİR, Niksar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü döneminde Eğitime %100 destek Projesi kapsamında 6 okul (72 derslik) iki yurt binası kazandırılmış, çok sayıda AB projeleriyle yerel projeler hazırlanmıştır. Toplam Kalite Yönetimi uygulamalarında yapılan "Bir Umut Yeşeriyor" projesi ile Türkiye 3. lüğü Niksar'a kazandırılmıştır. 

 16 Kasım 2011 tarihinde Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başladı. Mahmut ÖZDEMİR Evli ve üç çocuk babası.

Vezirköprü Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde Eğitime %100 destek projesi kapsamında  9 okul (83 derslik ve Özel İdare yatırımlarıyla beraber toplam 157 derslik), 776 kapasiteli 3 yurt binası Milli Eğitime kazandırılmıştır. Ayrıca yaklaşık 50 Milyon Dolarlık bir proje hazırlanarak Milli Eğitim Bakanlığına sunulmuş ve Bakanlıkta değerlendirilme aşamasındadır.

Samsun Vezirköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevine devam eden ÖZDEMİR, Adalet ve Kalkınma Partisinden Niksar Belediye Başkan Aday Adaylığı için istifa etti.

Adalet ve Kalkınma Partisinden Niksar Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusundan sonra Mahmut ÖZDEMİR'in yaptığı basın açıklaması; 

"Öncelikle sizlere selam, saygı ve muhabbetlerimi arz ederim. Şahsınızda tüm Niksarlı hemşerilerimize ve okuyucularınızı en kalbi duygularımla muhabbetlerimi arz ederim. 31-10-2013 tarihinde yürütmekte olduğum Vezirköprü İlçe Mili Eğitim Müdürlüğü görevinden istifa ederek, Adalet ve Kalkınma Partisinden Niksar Belediye Başkanlığı için Aday Adayı olmak üzere müracaatımı yaptım. Kararımızın devletimize, milletimize, bölgemize ve Niksar'ımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Aynı safta hizmet yarışında bulunan tüm Aday Adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Ayrıca CHP ve MHP partilerinin kıymetli Adaylarına kolay gelsin dileklerinde bulunuyorum. 

Tek amacımız Niksar'a ve Niksarlıya hizmet etmektir. Hizmet yarışında bulunmaktır. 25 yıldır Niksar'da yaşıyorum. Niksar'ı çok seviyor, görev yapmaktan, Niksar'a ve Niksarlıya hizmet etmekten şeref duyduğumu ifade ediyorum. Biz hizmetkar olmak üzere aday adayı olduk. Görev verildiği takdirde aday olacağız. 

Şimdiden Muharrem ayının tüm Müslüman kardeşlerimize, ülkemize ve dünya ulusuna hayırlar getirmesini temenni ederim. Muharreminizi kutluyorum. Muharremde yaşanan acıların bir daha yaşanmaması için Yüce Allah'a dua ediyorum.


 

Duyuru;

Mart 2014 yerel seçimlerde aday olacak tüm Başçiftlikli adaylar, bilgilerinizin sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız bize sosyal medyada facebook.com/basciftlik.net60 adresimizdeki mesaj kısmından veya basciftlik.net@hotmail.com email adresimizden ulaşabilirsiniz…

 Başçiftlik.net


 

 


2009 kez okundu
metin kilic / Tarih : 2013.11.01  22:57:42
Tanıdığım Mahmut Beyin Niksar halkı için bir şans olduğuna inanıyorum.Seçildiği takdirde insan odaklı idarecilik anlayışıyla Niksar a hizmet edecek kazanan Niksar halkı olacaktır. Allah muaffak etsin.
Diğer Başçiftlik Gündem Haberleri
Adres: Esenyurt/İSTANBUL
 e-mail: basciftlik.net@hotmail.com
Aktif Ziyaretçi: 1 Bugün Gelen: 255 Dün Gelen: 479 Toplam Ziyaretçi: 1624964
Copyright  2018 Basciftlik Net
|
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.
Proje Dinamik Bilgi Teknolojileri ve Yazlm Hizmetleri