Ak Parti Başçiftlik Belediye Başkan Aday Adayları İlçe Teşkilatıyla buluştu. - Basciftlik.net
19 Haziran 2018 Salı 2:15
Ak Parti Başçiftlik Belediye Başkan Aday Adayları İlçe Teşkilatıyla buluştu.
Tarih : 2013.11.16  00:47:38
Belediye Başkan Aday Adayları, 15 Kasım 2013 akşamı Başçiftlik Ak Parti ilçe teşkilatıyla aday tanıtım toplantısında bir araya geldi, birlik ve beraberlik mesajlarına ilave olarak çıkacak adaya destek verme sözü verdi.
16 Kasım 2013 cumartesi günü yapılacak TEMAYÜL yoklamasına katılacak Başçiftlik Belediye Başkan Aday Adayları Ahmet KAPISIZ, Fazıl ŞEN, Murat TUNÇEL ve Tahsin DEMİR önce 13 Kasım Çarşamba günü Ak Parti  Tokat İl Teşkilatının, 15 Kasım Cuma günü Başçiftlik Ak Parti ilçe teşkilatı Belediye Başkanı Aday Adayları Tanıtım Toplantısına katıldı. 

Başçiftlik Ak Parti ilçe teşkilat merkezindeki temayül yoklamasına katılacakların teşkilat üyelerine konuşan Başkan aday adaylar, birlik ve beraberlik mesajlarına ilave olarak çıkacak adaya destek verme sözü verdi. 

Tanıtım Toplantısı sonrası Facebook'taki paylaşımlar;  

Adaylardan Murat Tuncel ;"Başçiftlik Belediye Başkanı Aday Adayları ilçe başkanlığının düzenlediği tanıtım toplantısında tüm aday adayları birlik beraberlik sözü vererek kim aday çıkarsa çıksın, hep beraber adayın yanında olma sözü verdiler." 

Adaylardan Tahsin DEMİR; "13 Kasımda ilde, 15 Kasımda Başçiftlik'te tanıtım toplantılarını tamamladık. Sıra yarın yapılacak TEMAYÜL YOKLAMASI na geldi. Şahsımız ve ilçemiz adına yüce Allah'tan hayırlısını temenni eder, tüm sevenlerimizin dualarını ve desteklerini bekleriz."

İlçe Başkanı Kemal GÜLER; "Bu gece yapılan aday adayları tanıtım programında ilçe başkanı olarak verdiğim birlik beraberlik masajından sonra aday adaylarının konuşmalarında birbirlerine verdikleri destek olma sözleri başta beni ve yönetim kurulu ve temayüle katılacak arkadaşları memnun etmiştir.Bu nedenle aday adaylarımızın hepsine kamuoyu önünde TEŞEKKÜR EDİYORUM."

 1516 kez okundu
Diğer Başçiftlik Gündem Haberleri
Adres: Esenyurt/İSTANBUL
 e-mail: basciftlik.net@hotmail.com
Aktif Ziyaretçi: 1 Bugün Gelen: 256 Dün Gelen: 479 Toplam Ziyaretçi: 1624965
Copyright  2018 Basciftlik Net
|
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.
Proje Dinamik Bilgi Teknolojileri ve Yazlm Hizmetleri