Eski Başkan Yüksel BAYRAM'a Vefa Projesine Büyük Destek - Basciftlik.net
16 Aralık 2018 Pazar 23:40
Eski Başkan Yüksel BAYRAM'a Vefa Projesine Büyük Destek
Tarih : 2014.11.19  00:27:35
2014 Yılında Sosyal Medyada kurulan İsTokBaş Gençlik Platformu üyelerinin Başçiftlik Belediye Eski Başkanı Rahmetli Yüksel BAYRAM'a vefa adına 15 yıl önce Yüksel BAYRAM tarafından yapılan parkın "Yüksel BAYRAM Gençlik Parkı" adıyla yeniden çevre düzenlemesi yapılması için hazırladıkları projesine Başçiftlikliler sahip çıktı.
"Hayal edebilirseniz gerçekleştirebilirsiniz..." sloganıyla 2014 yılında Sosyal Medyada kurulan İsTokBaş Gençlik Platformu üyelerinin Başçiftlik Belediye Eski Başkanı Rahmetli Yüksel BAYRAM'a vefa adına 15 yıl önce Yüksel BAYRAM tarafından yapılan parkın "Yüksel BAYRAM Gençlik Parkı" adıyla yeniden çevre düzenlemesi yapılması için hazırladıkları projesine birçok Başçiftlikli sahip çıktı.

Bedir AYMAK, Fatih AYAN, Kemal YILDIZ, Nihat BAYRAM, Tayfun AKARSU ve Yusuf KAPUSUZ tarafından Facebook'ta kurulan İsTokBaş Gençlik Platformu ilk projesi; Başçiftlik Belediye Eski Başkanı Rahmetli Yüksel BAYRAM'a vefa adına 15 yıl önce Yüksel BAYRAM tarafından yapılan parkın "Yüksel BAYRAM Gençlik Parkı" adıyla yeniden çevre düzenlemesi yapılması yapılarak Başçiftliklilerin hizmetine sunmaktı. Proje önce İsTokBaş Gençlik Platformu'nun Facebook grubunda sonra Basciftlik.net'te daha detaylı bir haber olarak paylaşıldı. Basciftlik.net'te yayınlanan haberi Tokat yayınlanan yerel gazete ve internet siteleri "Başçiftlikli Gençlerin Vefası" spotuyla yayınladı. 

Yayınlanan haberlerinden ardından birçok Başçiftlikli, platform üyelerini arayarak yapılan proje için önce teşekkür etti, sonra destek olmak istediklerini belirtti. Maddi destekler için çözüm arayan İstokbaş Gençlik platformu üyelerinin yardımına Tokat Başçiftlikliler Dayanışma-Yardımlaşma ve Kültür Derneği'yöneticileri koştu, projenin dernek bünyesinde yürütülmesi karar verildi.  

İsTokBaş Gençlik Platformu'nun "Yüksel BAYRAM Gençlik Parkı" projesine destek vermek isteyenler; 

Tokat Başçiftlikliler Dayanışma-Yardımlaşma ve Kültür Derneği'nin Ziraat Bankası Tokat Şubesindeki Şube Kodu:0239 Hesap Numarası: 35215712-5001 olan hesaba açıklamasına Ad ve Soyadları ile Bağış ifadesini yazarak projeye destek olabilirler... (Örnek Banka açıklaması: "Hasan AÇIKEL Bağış")

Ayrıca, dernek tarafından bağışta bulunan herkesin adına makbuz kesilecektir... 

Proje ile ilgili görüştüğümüz İsTokBaş Gençlik Platformu üyeleri Basciftlik.net şu ifadeleri paylaştı;

Fatih AYAN; "Amacımız genç-yaşlı,zengin-fakir, ayrımı yapmadan siyasi farklılık yaratmadan vefa borcumuzu ödemek adına tek bir görüşte birleşmek ve merhum belediye başkanımız Yüksel BAYRAM'ın anısını yaşatmaktır. Bu gayede olan tüm Başçiftliklileri ve Yüksel BAYRAM'ı sevenlerini hazırladığımız bu projeye katkılarını bekliyoruz..."   

Yusuf KAPUSUZ; "Bu projeyle ile hem merhum başkanımızın adını, anısını yaşatmak hem de ilçemize güzel bir eser bırakmak istiyoruz. Bu proje bu sene bir başlangıç olacak. İleride ki dönemlerde de değişik eserleri Allahın izni ve siz değerli Başçiftlik sevdalılarının desteği ile yapacağımıza inanıyorum..."

Tayfun AKARSU; "Bu iş yürek işi gönül işi dava işi hizmet işi Biz içimizde alevlenen Başçiftlik aşkını dışarı çıkartıp bizim gibi Başçiftlik sevdalısı kocaman yüreklere ulaşarak engelleri aşmak istiyoruz bu engelleri aşmamızda bize destek veren çok değerli büyüklerimize, fotoğraf çekimleri ile bize destek veren Mustafa KILINǒa ve adını sayamadığım bütün kocaman yüreklere gönülden teşekkür ederim… Hep beraber daha güzel Başçiftlik için Elele... "

Kemal YILDIZ; "İsTokBaş gençlik platformu; İstanbul Tokat Başçiftlik kısaltmalarından oluşan genç bakış açısı ile güzel memleketimize faydalı olabilecek neler yapılabilir? Biz ne yapabiliriz? düşüncesiyle yeni fikirler projeler oluşturmaya çalıştığımız, hem fikir olarak ortaya çıkan düşüncelerimizin hayata geçirilmesi adına birlikte çalışmalar yapacağımız bir grup olarak kuruldu. İlk çalışmamızı geçmişimize sahip çıkılması ve geçmişte hizmet etmiş değerli bir büyüğümüzün adının yaşatılması adına eski belediye başkanlarımızdan rahmetli Yüksel BAYRAM'a vefa olarak başlattık. İlk günlerden itibaren bize destek olan başta Başçiftlik Belediye Başkanımız Murat TUNÇEL'e ve Kaymakamımız Fatih ARIKOĞLU'na teşekkür etmek istiyorum. Birlikte çalışacağımız en büyük destekçimiz Başçiftlik.net ekibi Ahmet KAYHAN ve Hasan AÇIKEL  abimize ayrıca teşekkür ediyorum. Yine fikir paylaşımı yapıp ortak çalışacağımız İstanbul Başçiftlik Derneği'ne, Tokat Başçiftlik Derneği'ne, Başçiftlik Adrenalin Kulübü’ne desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Projemizi anlattığımızda destek olacaklarını belirten Cenk Tekstil ve Shottimeclub sahiplerinden Ertuğrul YILMAZ'a Çekirge Grubu Şamil ŞEN'e, Yağmur Otomotiv sahibi Sulhi İZAN'a, Rahmetli Yüksel BAYRAM'ın kardeşi Gürsel BAYRAM'a ve oğlu Kamil BAYRAM 'a, Osman ÇAĞLAR'a, Yüce Ticaret sahibi Ali YÜCE'ye, Mustafa KILINǒa, mevsim büfe sahibi ( Kral tostçu ) Nihat YILDIZ'a ve diğer değerli büyüklerimize kendi yakın arkadaşlarıma, grubumuzda projelerini paylaşan değerli insanlara yanımızda oldukları için teşekkür ediyorum. Bunu bir başlangıç olarak görüyorum devamının geleceğine inanıyorum. Unutmayın, hayal edebilirseniz gerçekleştirebilirsiniz..."


İsTokBaş Gençlik Platformu'nun "Yüksel BAYRAM Gençlik Parkı" projesine destek vermek isteyenler; 

  Tokat Başçiftlikliler Dayanışma-Yardımlaşma ve Kültür Derneği 
  Ziraat Bankası Tokat Şubesi
  Şube Kodu: 0239 
  Hesap Numarası: 35215712-5001 
  Açıklama: Bağış yapanın Ad ve Soyadları ile "Bağış" ifadesi   


İşTokBaş Gençlik Platformu'nun Facebook grubuna ulaşmak için;  



   Hasan AÇIKEL  


 


Yasal Uyarı » Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları BASCİFTLİK.NET 'e aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.


 

2084 kez okundu
Diğer Başçiftlik Gündem Haberleri
Adres: Esenyurt/İSTANBUL
 e-mail: basciftlik.net@hotmail.com
Aktif Ziyaretçi: 1 Bugün Gelen: 429 Dün Gelen: 442 Toplam Ziyaretçi: 1720141
Copyright  2018 Basciftlik Net
|
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.
Proje Dinamik Bilgi Teknolojileri ve Yazlm Hizmetleri