Cumhuriyet Meydanı Düzenleme Projesi. - Basciftlik.net
17 Aralık 2018 Pazartesi 0:23
Cumhuriyet Meydanı Düzenleme Projesi.
Tarih : 2015.03.12  09:54:57
Proje kapsamında; Cumhuriyet Meydanı düzenlemesi yapılacaktır. Ayrıca Açık alan düzenlemesi, gezinti alanı, parklar, çocuk oyun alanları, açık spor alanları da proje kapsamında yapılacaktır.

Başçiftlik Belediye Başkanı Murat TUNÇEL göreve geldiği günden bu güne kadar Başçiftlik için verimli ve geleceğe dönük projelere imza atmaya başladı. Kısıtlı İmkanlarla elinden geldiği kadar hizmet etmeye çalışan TUNÇEL son açıklamasında belediye meydanının düzenlenmesi için çalışmalara başlamıştır.

Başçiftlik Belediyesi tarafından yapılan bu proje ile; Cumhuriyet Meydanının düzenlemesiyle birlikte, bu meydan etrafında Alışveriş ve Eğlence Merkezleri, Kültürel ve Sosyal Tesisler, Spor Tesisleri ile gezinti alanlarının oluşturduğu bir yaşam merkezi oluşturulacaktır.

Yine bu meydan etrafında bulunan ve otel, kafe, pastane, restaurant gibi yeni kullanım fonksiyonları verilerek korunması sağlanacaktır. Böylece meydan, tarihi ve modern kullanımların bir arada bulunduğu bir alan haline gelecektir.

 

Belediye Başkanı Murat TUNÇEL facebook hesabından yaptığı açıklamada; “Başçiftlik’in çehresini değiştirecek ve daha modern hale getirecek olan Belediye Meydanı Projesi’nde geri sayıma başladık. Şehirler sembol yapılarıyla tanınırlar. Meydanlar, caddeler, yeşil alanlar yerleşim birimlerinin yaşanılabilirlik ölçüleridir.
2015 yılının ilk müjdesini vererek, Belediye Meydanı projesinde önemli bir aşamaya geçtik. Proje ile İlçemize yeni kültürel mekânlar kazandırılacak. Proje tamamlandığında ilçemizin tam merkezinde geniş ve modern bir alan oluşacak. Başçiftlik Belediyesi olarak 2015 yılı içerisinde de büyük proje ve yatırımlara devam ederek İlçemizi daha yaşanabilir ve daha modern bir kent haline dönüştüreceğiz.”
dedi.


Kaynakwww.facebook.com/murat.tuncel.182  Yasal Uyarı » Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları BASCİFTLİK.NET 'e aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.


 


 

1819 kez okundu
Diğer Düğün ve Nişan Haberleri
Adres: Esenyurt/İSTANBUL
 e-mail: basciftlik.net@hotmail.com
Aktif Ziyaretçi: 1 Bugün Gelen: 14 Dün Gelen: 452 Toplam Ziyaretçi: 1720178
Copyright  2018 Basciftlik Net
|
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.
Proje Dinamik Bilgi Teknolojileri ve Yazlm Hizmetleri