Yusuf Beyazıt Mazbatasını aldı. - Basciftlik.net
20 Ocak 2019 Pazar 12:35
Yusuf Beyazıt Mazbatasını aldı.
Tarih : 2015.11.12  18:32:22
1 Kasım’da yapılan 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri’nin ardından Tokat’dan milletvekili seçilen Ak Parti ve CHP olmak üzere 5 milletvekili mazbatalarını aldı.

1 Kasım seçimlerinin ardından AK Parti ve CHP Tokat’ın 26. Dönem 5 milletvekili oluşturan eski ve yeni milletvekilleri Tokat İl Seçim Kurulu’na gelerek mazbatalarını aldı. AK Parti Tokat milletvekilleri Yusuf BEYAZIT, Celil GÖÇER, Zeyit ASLAN ve Coşkun ÇAKIR CHP’li Kadim DURMAZ mazbatalarının aldığı törene, AK Parti İl Başkanı, CHP İl Başkanı ve  partililer katıldı.

Fotoğraf çektirdiler.

Mazbata töreninin ardından Tokat Adliyesi merdivenlerinde toplu fotoğraf çekimi yapıldı. AK Parti Tokat milletvekilleri Yusuf BEYAZIT, Celil GÖÇER, Zeyit ASLAN ve Coşkun ÇAKIR CHP’li Kadim DURMAZ partililerle birlikte katıldı. Ak Parti Milletvekilleri buradan sonra Tokat İl yönetimi ile birlikte teşekkür yemeğine katıldılar.

   Ahmet KAYHAN  Kaynakwww.facebook.com/yusufbeyazit60 
1549 kez okundu
Diğer Şehir ve İnsan Haberleri
Adres: Esenyurt/İSTANBUL
 e-mail: basciftlik.net@hotmail.com
Aktif Ziyaretçi: 1 Bugün Gelen: 239 Dün Gelen: 667 Toplam Ziyaretçi: 1737061
Copyright  2019 Basciftlik Net
|
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.
Proje Dinamik Bilgi Teknolojileri ve Yazlm Hizmetleri