İstanbul Tokatlılar 1. Futbol Turnuvası başlıyor. - Basciftlik.net
27 Mayıs 2018 Pazar 12:31
İstanbul Tokatlılar 1. Futbol Turnuvası başlıyor.
Tarih : 2016.03.25  14:22:11
Merkezi İstanbul'da bulunan Tokatlılar Konfederasyonu (TOKKON) tarafından organize edilen İstanbul’daki Tokatlıları bir araya getirerek Futbol Turnuvası düzenledi.

İstanbul'da TOKKON ve altında bulunan Avrupa Tokatlılar Federasyonu (AVTOKDEF) , Asya Tokatlılar Federasyonu (ASTOKDEF),  İstanbul Tokatlılar Federasyonu (İSTOKDEF) ve Erbaa Dernekler Federasyonu (ERDEF)’in bünyesinde bulunan Tokat köy ve kasaba derneklerinin yarıştığı Futbol Turnuvası halı veya çim sahada yapılması planlanmaktadır.

 24.03.2016 tarihinde İSTOKDEF Genel Merkezinin bulunduğu binada İSTOKDEF  Başkanı Sayın Ahmet YILMAZ ve dernek başkanlarının katılımıyla gerçekleşen kura çekilişinde takımların eşleşmeleri ve gruplar belirlendi.

 Başçiftlik'den turnuvaya iki takım katılacak olup, Takımlardan Karacaören D Grubunda, Başçiftlik ise E Grubunda mücadele edecek olan takımlarımız guruplarında çıkmak için ter dökecekler.

 TOKKON tarafından bu yıl 1. düzenlenen turnuvaya Tokat ilçe ve köylerinden 46 takım iştirak edecek, İSTOKDEF Başkanı Sayın Yılmaz facebook hesabından TOKKON Konfederasyonumuzun 1.futbol turnuvası kura çekimi için konfederasyon merkezimizde STK temsilcilerimiz ile çalışmalarımızı devam ediyor. Turnuvaya katılan 46 takımın ile birlikte kura çekimini gerçekleştiriyoruz. Hayırlı ve Uğurlu olsun. dedi.

GRUPLAR İÇİN TIKLAYINIZ
1430 kez okundu
Diğer Başçiftlik Gündem Haberleri
Adres: Esenyurt/İSTANBUL
 e-mail: basciftlik.net@hotmail.com
Aktif Ziyaretçi: 1 Bugün Gelen: 294 Dün Gelen: 1001 Toplam Ziyaretçi: 1610631
Copyright  2018 Basciftlik Net
|
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.
Proje Dinamik Bilgi Teknolojileri ve Yazlm Hizmetleri