Tokattan.net Açıldı - Basciftlik.net
20 Ocak 2019 Pazar 12:41
Tokattan.net Açıldı
Tarih : 2016.07.26  17:13:29
Tokat ve ilçelerine dair hatırda kalanlar, unutulanlar, haberler, kişiler, makaleler, yorumlar, paylaşılan ve paylaşılmayı bekleyen dipnotlar Tokattan.net ile Tokat'tan Dünyaya ulaşacak.
Basciftlik.net ve Basciftlikblog.com sitelerinden tanıdığımız Ahmet KAYHAN ve Hasan AÇIKEL, Tokat ve ilçelerine yönelik yeni bir platformu hayata geçirdiler.

Kişisel Facebook adresinde açıklama yapan Hasan AÇIKEL şu ifadelere yer verdi; "Değerli dostum Ahmet Kayhan ile birlikte Basciftlik.net veBasciftlikblog.com sitelerinden edindiğimiz tecrübelerle birlikte yeni bir başlangıca merhaba diyoruz. Tokat ve ilçelerine dair hatırda kalanlar, unutulanlar, haberler, kişiler, makaleler, yorumlar, paylaşılan ve paylaşılmayı bekleyen dipnotlar yakında Tokattan.net ile Tokat'tan Dünyaya ulaşacak...

Tokattan.net sitemizin Facebook.com/Tokattannet ve Twitter.com/Tokattannet sayfaları sizlerin beğeninizi bekliyor."


Derkenar | Değerli Basciftlik.net takipçileri artık sitemizde yeni ve güncel haber paylaşımları yapılmayacaktır. Tokat'ın yeşili ve beyazıyla ön plana çıkan ilçesi Başçiftlik ile ilgili haberleri yeni platformumuz Tokattan.net sitemizden Facebook.com/Tokattannet ve Twitter.com/Tokattannet sayfalarından takip edebilirsiniz... Basciftlik.net

1263 kez okundu
Diğer Başçiftlik Gündem Haberleri
Adres: Esenyurt/İSTANBUL
 e-mail: basciftlik.net@hotmail.com
Aktif Ziyaretçi: 1 Bugün Gelen: 273 Dün Gelen: 667 Toplam Ziyaretçi: 1737095
Copyright  2019 Basciftlik Net
|
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.
Proje Dinamik Bilgi Teknolojileri ve Yazlm Hizmetleri